8 godzin(y) temu
Dzień dobry! Mam pytanie dotyczące jedzenia przed sauną. Czy można wejść do sauny od razu po posiłku, czy lepiej trochę odczekać?
"Dumny nie przyzna się do swojego upokorzenia"
|
Czy do sauny można wejść zaraz po posiłku?
|
|
8 godzin(y) temu
Dzień dobry! Mam pytanie dotyczące jedzenia przed sauną. Czy można wejść do sauny od razu po posiłku, czy lepiej trochę odczekać?
"Dumny nie przyzna się do swojego upokorzenia"
8 godzin(y) temu
Zgodnie z zaleceniami najlepiej nie korzystać z sauny bezpośrednio po jedzeniu. Warto odczekać około 1–2 godzin od posiłku, zanim rozpocznie się saunowanie. Dzięki temu organizm nie będzie jednocześnie zajęty trawieniem i przystosowywaniem się do wysokiej temperatury. To prosta zasada, która może zwiększyć komfort korzystania z sauny. Jak coś, to więcej informacji odnoszących się do tego tematu znajduje się na łamach następującej witryny internetowej: https://www.termybukovina.pl/blog/jak-ko...y-poradnik
"Kto zjadł mięso niech zje i kości"
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|