Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowie psychiczne.
#1
Witam wszystkich forumowiczów. Chciałam zapytać czy też ostatnio odczuwacie swoiste obniżenie nastroju. Ja od jakieś miesiąca , może troszkę ponad nie mogę sobie sama poradzić ze sobą. Jestem wiecznie zmęczona, wszystko mnie denerwuje, nie mam ochoty wstać z łóżka i pójść do pracy. Ogarnia mnie smutek i nostalgia i to bez jakiegoś konkretnego powodu . Po prostu każdy kolejny dzień jest gorszy od poprzedniego. Już nie mam siły z ty walczyć. Ale walczę bo muszę chodzić do pracy, chociaż miałam dwa tygodnie wolne i ten czas dodatkowo mnie pogrążył w smutku. Cały ten czas nikt mnie nie odwiedził. A telefonowała jedynie pracownica działu księgowości, co mnie dodatkowo dobiło. Już nie wiem co mam robić. Chyba coś ze mną nie jest w porządku. Sama zaczynam obawiać się o siebie.
Odpowiedz
#2
Witam Cię serdecznie. Być może twoje złe samopoczucie związane jest z przesileniem zimowym .Ale być może problem ma znacznie głębsze dno. Sądzę, że powinna Pani skonsultować się z lekarzem specjalistą. Cóż niestety czasem życie stawia nas pod bramką i sami musimy szukać pomocy i wyjścia z sytuacji. Taka jest naturalna kolej rzeczy, że czasami jest lepiej a czasami gorzej. Ale tak długotrwały spadek nastroju koniecznie trzeba skonsultować z lekarzem specjalistą. Potrzeba pilnej konsultacji z lekarzem specjalistą , polecam gabinet-psycholog.pl/psycholog/ ta psycholog bardzo pomogłą mojej siostrze, po tym jak zmarł w wypadku komunikacyjnym jej mąż bardzo się załamała. Dopiero psychoterapia pomogła jej nauczyć się żyć i funkcjonować na nowo .
Odpowiedz
#3
Może ma Pan racje. Ja już kiedyś myślałam o takiej wizycie u specjalisty , ale obawiałam się skorzystać z pomocy psychologa aby nie wyjść na osobę chorą psychicznie. W naszym społeczeństwie wciąż pokutuje stereotyp, że każdy kto korzysta z pomocy psychologa jest osobą chora psychicznie i niebezpieczną dla społeczeństwa. Chyba powoli zaczynam się przekonywać do umówienia się na wizytę w gabinecie psychologicznym . Serdecznie dziękuję za poświęcenia czasu na napisanie odpowiedzi i pochylenie się nad moim problemami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości