Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc prawna online
#1
Ostatnimi czasy coraz częściej słyszy się o pomocy prawnej online. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Widzicie w tej roli kancelarię prawniczą Engelgardt (http://engelgardt.pl/pomoc-prawna-poznan/)? Dziękuję za wszelkie opinie!
"Kto zjadł mięso niech zje i kości"
Odpowiedz
#2
Myślę, że jest to fajne rozwiązanie, bo dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu, a jak powszechnie wiadomo – czas to pieniądz. Co do kancelarii Engelgardt, to niestety nie miałem z nimi styczności, więc w tej kwestii nie pomogę.
"Ten się najlepiej cieszy kto uciechą nie grzeszy"
Odpowiedz
#3
Ja korzystałem z usług prawniczych kancelarii Engelgardt, z tym że w formie stacjonarnej. To fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Jestem przekonany, że ich pomoc prawna online stoi na równie wysokim poziomie.
"Miej tyle ile potrzeba koniecznie nie żyjesz wiecznie"
Odpowiedz
#4
Miałem okazję współpracować z pewną kancelarią, która udzielała zarówno porad w formie stacjonarnej, jak i poprzez online. Ja akurat wybrałem formę online, ponieważ dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu. Sama sprawa nie była też jakoś specjalnie zawiła i skomplikowana, dlatego mogłem sobie pozwolić na taką formę współpracy. Zdecydowałem się skorzystać z usługi pomocy prawnej online oferowaną przez kancelarię Jacka Węgrzynowskiego. Nie żałuję tej decyzji. Nie dość, że niedrogo, to wszystko zostało wyłożone jak przysłowiowa kawa na ławę. Gdyby ktoś wolał spotkać się z adwokatem w cztery oczy, to również żaden problem – więcej na http://www.wegrzynowski.pl/pl/miasta/adw...biala.html.
"Dumny nie przyzna się do swojego upokorzenia"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kolportaż ulotek

regały magazynowe