Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frezowanie tworzyw sztucznych
#1
Czy uważacie, że frezowanie CNC to dobry pomysł na obróbkę tworzyw sztucznych? Zastanawiam się czy nie skorzystać z tej usługi.
"Kto zjadł mięso niech zje i kości"
Odpowiedz
#2
Jeżeli jeszcze się wahasz, to nie zwlekaj dłużej. Obróbka skrawaniem poprzez frezowanie CNC to naprawdę precyzyjny sposób na obróbkę tworzyw sztucznych (i nie tylko). Jest to rozwiązanie zarówno efektywne, szybkie, jak i ekonomiczne. Wszystko w jednym, co nie jest często spotykane w przyrodzie. Jestem jednak jeden haczyk. Otóż, niewiele firm wykonuje tę usługę na naprawdę wysokim i odpowiednim poziomie. Jeżeli nie masz jeszcze obranej firmy, to polecam Ci EL-BIG (http://www.frezowanie-cnc.com.pl).
"Miej tyle ile potrzeba koniecznie nie żyjesz wiecznie"
Odpowiedz
#3
Potwierdzam, że firma EL-BIG zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Ponieważ dysponują profesjonalnym parkiem maszyn, to są w stanie wykonywać bardzo precyzyjne i szybkie obróbki CNC. W głównej mierze zajmują się frezowaniem tworzyw sztucznych, drewnopochodnych i metali kolorowych. Firma EL-BIG oferuje także różnorodne rozdzielnice elektrycznie niskiego napięcia. Ogólnie, bardziej szczegółową propozycję ofertową EL-BIG można znaleźć na stronie http://www.elbig.com.pl. Na witrynie internetowa wskazanej przez Sorpmana jest wraz z detalami opisana wyłącznie oferta na usługę frezowania CNC, a nie pełna propozycja firmy.
"Ten się najlepiej cieszy kto uciechą nie grzeszy"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kolportaż ulotek

regały magazynowe