Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym kierujecie się planując naprawy przy swoich samochodach ? Wygląd ? Finanse?
#1
Dobry wieczór czym kierujecie się planując kolejność napraw przy swoich samochodach ? Ja wiem , że oczywiście najważniejsze jest bezpieczeństwo. Wiem, że w pierwszej kolejności trzeba i wykonuje się naprawy konieczne dla bezpieczeństwa. Ogólnie pytanie raczej kieruję do właścicieli już kilkunastoletnich samochodów. Bo przy nowych samochodach nie ma takich problemów jak korozja blacharki na przykład.  Czekam na wasze opinie i odpowiedzi , jestem bardzo ciekawy.
Odpowiedz
#2
Dobry wieczór, jest mi bardzo miło, że ktoś nie może spać i tak jak ja spędza czas na forum. Ja powiem po kobiecemu, ja zaczęłam remont swojego samochodu od remontu karoserii , bo po pierwsze była w nieodpowiednim kolorze po drugie blacharka zaczęła brzydko mówiąc korodować. Może nie jakoś bardzo , ale wolałam nie ryzykować tego, że korozja się zacznie powiększać. Jeśli można tak powiedzieć. Ogólnie bardzo mi zależało aby zacząć od wierzchu samochodu, kierując się do wnętrza samochodu. Wiem , że mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia lub jak kto woli do wymiany. Ale mechanik nie określił tego jako jakoś szczególnie pilne. Ponieważ mnie uznał typowo mechanicznych napraw jako najpilniejszych to postanowiłam zacząć remont samochodu od blacharki. Następnie tylna belka citroen berlingo zostanie zregenerowana bo podobno też tego wymaga. A pozostałe sprawy to będą  sprawy kosmetyczne , takie jak wymiana lusterek zewnętrznych. Wymiana wycieraczek do wycierania  szyb, wymiana gumowych wycieraczek na których się staje . Taka typowa kosmetyka. Marzą mi się jeszcze naklejane rzęsy nad reflektorami. Ale wszyscy uważają, że to będzie już przesada. Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#3
Co do tych rzęs na reflektorami. To jeśli jeździsz tym samochodem tylko ty to czemu nie, ale jeśli jeździ nim również jakiś mężczyzna to ja odradzam, bo będzie to dziwnie wyglądać. Ale cóż to twoja decyzja. Moja znajoma maił dwa razy i oba komplety rzęs samochodowych jej zginęły nad czym bardzo bolała. Trzecich już nie kupiła nie chciała dorabiać złodziei.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

kolportaż ulotek

regały magazynowe