Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo złe samopoczucie i wycieńczenie fizyczne a masaże. Czy pomogą ?
#1
Dobry wieczór wszystkim. Od dłuższego czasu bardzo źle się czuje. Ciągłe napięcie w pracy powoduje u mnie coś w rodzaju zespołu wypalenia nic mi się nie chce a na dodatek jestem bardzo ale to bardzo zmęczony. Szczególnie mocno i intensywnie odczuwam bóle kręgosłupa. Byłem już z tym u lekarza. Wykonał mi szereg badań. Miałem również wykonywane prześwietlenie i rezonans magnetyczny. Te badania nie wykazały nic niepokojącego.  Lekarz zalecił mi serię zabiegów a właściwie zalecił mi serię masaży leczniczych, które pomogą ni się zrelaksować. Bo podobno moje dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa związane są ze wzmożonym napięciem mięśniowym. A napięcie bierze się ze stresu. Masaże mają pomóc jednocześnie na stres i na kręgosłup. Jak myślicie czy warto wybrać się na takie masaże?
Odpowiedz
#2
Dobry masażysta tak dobierze masaże, żeby pomagały, a nie szkodziły. W zależności od rodzaju masażu mogą istnieć różne przeciwwskazania do jego wykonania, ale to terapeuta powinien wiedzieć komu jaki masaż wykonać. Dlatego jeśli zależy nam na profesjonalnej terapii to warto korzystać z miejsc, w których pracują doświadczeniu masażyści, takich jak np., gdzie masaże wykonywane są w profesjonalny sposób, pod okiem doświadczonych masażystów.Chciałabym powiedzieć, że na wizytę do masażysty ja osobiście czekam jak na zbawienie, jest niezastąpiona dla mnie.
Odpowiedz
#3
Dałaś mi nadzieję. Bo już powoli ją traciłem. A może miałaś już masaż kręgosłupa ? Jak on przebiega? Możesz polecić mi jakieś miejsce gdzie dobrze wykonują masaż?
Odpowiedz
#4
Ja zawsze chodzę do masaż Wrocław  . Do masażu nie potrzeba się specjalnie przygotowywać. Wystarczy zabrać ze sobą duży ręcznik, żeby się na nim położyć . Masażysta pyta, czy miałam kiedyś masaż, żeby zorientować się, jak reaguję na taką terapię . Upewnia się, w którym miejscu plecy najbardziej bolą, czy możesz leżeć na brzuchu. W przypadku kłopotów z oddychaniem masaż robi się na siedząco na specjalnym fotelu. Czasem stosuje się naturalne preparaty wspomagające leczenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości