Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo silne i napadowe bóle głowy. Szukam diagnozy i pomocy.
#1
Witam serdecznie ciepło w ten mroźny dzień. W ostatnim czasie bardzo nasiliły mi się bóle głowy . Są bardzo silne. Czasem te bóle charakteryzują się różnym stopniem nasilenia, czasem trwania i częstotliwością występowania. Byłem u lekarza i mnie zbagatelizował. Co robić jak sobie ulżyć w bólu?
Odpowiedz
#2
Pewnie cierpisz na migrenowe bóle głowy. Tak wnioskuje z twojego opisu. Sama z nimi się borykam już od dłuższego czasu.
Odpowiedz
#3
Jak sobie radzisz z tymi bólami ? Bo ja już sobie nie daje rady.
Odpowiedz
#4
Jak sobie radzić? Faszerować się tabletkami? Można, sama tak często robię. Jednak na dłuższą metę to nie pomaga. Jest się bardziej rozgoryczonym, a ból staje się intensywniejszy. Przeważnie przyczyną są stresy, zdenerwowania, przemęczenie, nieodpowiednie odżywianie, przewiewy czy nieuregulowany tryb życia. A czasami po prostu ból pojawia się bez przyczyny, ot tak. I co robić? Jak sobie pomóc? Nie ma jednej prostej i jednoznacznej odpowiedzi. Każdy musi sobie indywidualnie znaleźć jakiś sposób przynoszący mu ulgę w cierpieniu. Chociaż może jakies ogólnodostępne metody pomogą.Lekarz może również przepisać ergotaminę w tabletkach, spraju lub w postaci zastrzyków. Ergotamina zawęża naczynia krwionośne i łączy się ją z innymi lekami żeby zwalczać migrenę. Akupunktura ma pomagać równoważyć przepływ energii przez ciało. Stosuje się ją do leczenia wielu schorzeń i dolegliwości, w tym bólów migrenowych.Zobacz ofertę leczenie migreny śląsk .Ja korzystałam i zauważyłam znaczącą poprawę , zmniejszyła się ilość napadów migrenowych oraz zmniejszyło się nasilenie bólu. Łatwiej do zwalczyć.Wiele osób cierpiących na silne bóle migrenowe próbuje alternatywnych metod leczenia, kiedy lekarstwa nie pomagają. Akupunktura to nie jedyna metoda - stosuje się również homeopatię, terapię nerwów (przez skórną stymulację nerwów), terapię polem magnetycznym, a także specjalne lekarstwa ziołowe zwalczające migrenę.
Odpowiedz
#5
Serdecznie dziękuję za porady i za kontakt do osoby która ci pomogła. Ja już też się skontaktowałem z tą panią i umówiłam się na wizytę. Dziękuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości